Jesteśmy Otwartą Społecznością

Każdy może do nas dołączyć i nikt nie chce odejść!

Opinie uczestników

Czym się wyróżniamy?

Jesteśmy autentycznie polskim projektem surfingowym. To my realizujemy nasze wyjazdy od początku do końca i nigdy nie przekażemy Cię w ręce lokalnych surf campów, czy innych pośredników!

W naszym słowniku nie istnieje słowo “klient”. Tworzymy zżytą, młodą ekipę ludzi, którzy razem podróżują, bawią się i surfują. Nasi polscy instruktorzy mają 9 lat doświadczenia w surfingu. Ten sport to przede wszystkim nasza pasja –  zaufaj nam i dołącz do naszej społeczności, a stanie się również Twoją!


Polscy instruktorzy

Surferski klimat

Video i foto analizy

Wygodne apartamenty

Najnowszy sprzęt

Poznaj nasz zespół

Dawid „Waluś” Wal

Współzałożyciel CzyliSurf, instruktor surfingu, kitesurfingu, windsurfingu i snowboardu. Wieloletni zawodnik i zwycięzca Mistrzostw Polski w konkurencji Snowboard Cross. Głowa organizacji i planowania wyjazdów – ma wbudowany w głowę Excel. Przygodę z surfingiem rozpoczął w Maroko, później przejechał w poszukiwaniu fal całe wybrzeże Europy i Indonezji. Na wyjazdach zajmuje się szkoleniem oraz organizacją wycieczek i transferów.

Michał „Karaś” Karski

Współzałożyciel CzyliSurf, instruktor surfingu, kitesurfingu, snowboardu oraz nurkowania. Swoją przygodę z surfingiem rozpoczynał w Portugalii, a rozwijał na wszystkich kontynentach, od Australii, po Amerykę Południową. Spędza tyle czasu w wodzie, że między palcami wyrosły mu błony. Na wyjazdach z CzyliSurf zajmuje się szkoleniem surfingu, a wieczorami organizacją Waszego czasu wolnego: grami, zabawami i imprezami integracyjnymi.

Kinga "Kima" Matuszyk

Nasza wychowanka i kierowniczka biura. Kinga zaczęła swoją przygodę z surfingiem na naszym pierwszym wyjeździe we Francji, w 2016r. Surferskie życie kompletnie ją pochłonęło i wyjechała do Hiszpanii, gdzie zdobywa doświadczenie, pracując w lokalnej szkółce. Teraz wróciła do nas - prowadzi social media i biuro online. Jeśli chwilowo nie odpisujemy na wiadomości, to znaczy, że Kima surfuje gdzieś w Galicji! :)

Dołącz do naszej społeczności!

Obserwuj nas w social mediach i bądź na bieżąco z aktualnymi wyjazdami oraz ciekawostkami ze świata surfingu!

Top