Poczuj atmosferę surfingowej przygody!

Zobacz oferty i terminy naszych wyjazdów!

Nauka surfingu od podstaw

Spośród setek sprawdzonych przez nas miejsc, wybraliśmy kilka perełek, gwarantujących najlepsze warunki dla początkujących i średnio zaawansowanych surferów. Zabierzemy Cię wyłącznie w miejsca, w których poznasz uroki doskonałych i bezpiecznych fal, smak aromatycznych potraw i wyluzowany, surferski klimat. Przekonaj się, które spoty podbiły nasze serca i wybierz cel swojej surfingowej przygody!

Zobacz co mówią o nas uczestnicy wyjazdów

Szukasz opinii o nas? Sprawdź wpisy uczestników naszych wyjazdów na Facebooku!

Agnieszka

"Zdecydowanie CzyliSurf wybija się na tle polskiej konkurencji! Serce i duszę wkładają w szkolenie tak aby były one prowadzone w sposób najbardziej dopasowanych do indywidualnych potrzeb, a przy tym nie brakuje mnóstwa dobrej zabawy i jedzenia - steki!"

Michał

"Bardzo polecam surftripy z CzyliSurf, niesamowicie przyjacielska, rodzinna atmosfera, profesjonalizm chłopaków podczas nauki surfingu. Niesamowicie się napływaliśmy i wybawiliśmy. Naprawdę nie wiem czy dałoby się coś zmienić na lepsze. Gorąco polecam i do zobaczenia!!!"

Jagna

"Super chłopaki, super dziewczyna. Czilowa atmosfera wyjazdu, ale uczą dużo, dużo tłumaczą i bardzo się starają. Miejscówka marokańska wymarzona - apartament na klifie z tarasem z cudownym widokiem na zatokę, Ciocia Zara gotuje najlepiej w kraju, można się rozpłynąć od tych wszystkich wspaniałości. Zdecydowanie polecam wyjazdy z CzyliSurf, firma MUCHO SIMPATICO"

Marcin

"Mega miejscówka, super fale, fajne zakwaterowanie i dobre jedzenie, ale nade wszystko, niesamowici ludzie! Wyjazdy z CzyliSurf polecam każdemu - od osób początkujących, które nie bardzo mają nawet pojęcie czym jest surfing, po wyjadaczy fal! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. A zaraz po wyjściu z wody, znajdzie super ludzi, z którymi można się pośmiać, napić piwka i pochillować. Jestem jeden dzień po powrocie do Polski, a już mnie aż nosi, żeby wrócić na fale z CzyliSurf! I wrócę! Do niebawem, Maroko."

Zapytaj o terminy wyjazdów

Profesjonalizm

Naszym celem jest zrobienie z Ciebie samodzielnego surfera! Nasze wyjazdy są dla każdego - nie musisz mieć żadnego doświadczenia, ani sprzętu. Oprócz praktycznych zajęć w wodzie, podstawą naszego szkolenia jest video i foto analiza Twoich złapanych fal. Podczas wieczornych wykładów uzbroimy Cię również w gruntowaną wiedzę na temat zasad i etykiety surfingowej, rodzajów fal, czytania prognozy i bezpiecznego zachowania w wodzie.

Ostra zabawa

Podtrzymujemy ducha rock'n'rolla i prawdziwy surferski klimat! Wyjazdy są intensywne - sportowo i towarzystko. Lubimy się bawić i tupnąć bosą nóżką w rytm muzyki! Na naszych wyjazdach poznasz ekipę, która sprawi, że surfing na stałe zagości w Twojej głowie!

Elastyczność

Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom uczestników naszych obozów. Jeśli tylko jest to możliwe, zmodyfikujemy ofertę tak, jak tylko Ci pasuje. Nie bój się zapytać, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - dogadamy się!

Dołącz do naszej społeczności!

Obserwuj nas w social mediach i bądź na bieżąco z aktualnymi wyjazdami oraz ciekawostkami ze świata surfingu!

Top