Odkryj wszystkie rodzaje surfingu w jednym miejscu!

Surfing - SUP - Kitesurfing - Windsurfing

Lekcje surfingu na Bałtyku przez całe lato!

Tak, da się surfować na falach Bałtyku! Jest to również świetne miejsce do spróbowania swoich sił w kitesurfingu, windsurfingu, wakeboarding, SUP'a. Nie brakuje też miejsca na wszelkie inne wakacyjne aktywności - chcesz zobaczyć co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Lekcje surfingu

Szkolimy stacjonarnie w Jastarni przez cały sezon letni, korzystając z bazy naszych partnerów z SurfPoint. Pływamy na najlepszych spotach w okolicy, gdzie zawsze jesteśmy w wodzie sami! Nie doświadczysz tu żadnych tłumów, jak to bywa w innych miejscach na Półwyspie.

Certyfikowani instruktorzy

Wszyscy nasi szkoleniowcy to doświadczeni surferzy i posiadają patenty instruktorskie federacji ISA – największej międzynarodowej organizacji wydającej takie certyfikaty.

Najwyższej klasy sprzęt

Używamy tylko sprzętu renomowanych marek! Na zajęciach popływasz na sprzęcie SoftTech i FCS, czyli najlepszych deskach dostępnych na rynku! U nas nie uznajemy “chińszczyzny” 🙂

Co poza surfingiem?

Oprócz surfingu, możesz również spróbować swoich sił w kitesurfingu lub windsurfingu! Jako członek naszej społeczności, dostaniesz zniżkę na kursy w Szkole SurfPoint!

Potrzebujesz zakwaterowania?

Współpracujemy z kameralnym campingiem Pod Cyprysami, oferującym wygodne pokoje, domki, miejsca na campery lub namioty, dostęp do sauny oraz balii, codziennie aktywności i niepowtarzalny, surferski klimat!

Cennik

Zajęcia surfingowe trwają 1,5h i odbywają się przez cały sezon letni

  • Zajęcia prywatne 160zł
  • Zajęcia w grupach:
    2 osoby:      130zł
    3-4 osoby:  110zł
    5-6 osoby:  100zł
  • Ceny kursów kitesurfingowych i windsurfingowych znajdziesz na stronie naszych partnerów www.surfpoint.pl
  • Ceny zakwaterowania znajdziesz na stronie naszych partnerów www.podcyprysami.pl

Zarezerwuj lekcje przez messangera, email lub kontakt telefoniczny!

Profesjonalizm

Naszym celem jest zrobienie z Ciebie samodzielnego surfera! Nasze wyjazdy są dla każdego - nie musisz mieć żadnego doświadczenia, ani sprzętu. Oprócz praktycznych zajęć w wodzie, podstawą naszego szkolenia jest video i foto analiza Twoich złapanych fal. Podczas wieczornych wykładów uzbroimy Cię również w gruntowaną wiedzę na temat zasad i etykiety surfingowej, rodzajów fal, czytania prognozy i bezpiecznego zachowania w wodzie.

Ostra zabawa

Podtrzymujemy ducha rock'n'rolla i prawdziwy surferski klimat! Wyjazdy są intensywne - sportowo i towarzystko. Lubimy się bawić i tupnąć bosą nóżką w rytm muzyki! Na naszych wyjazdach poznasz ekipę, która sprawi, że surfing na stałe zagości w Twojej głowie!

Elastyczność

Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom uczestników naszych obozów. Jeśli tylko jest to możliwe, zmodyfikujemy ofertę tak, jak tylko Ci pasuje. Nie bój się zapytać, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - dogadamy się!

Top