Wyjazdy surfingowe do Portugalii - Baleal

Portugalia uwodzi smakiem najlepszych owoców morza i steaków, jakich można doświadczyć w Europie. Fenomenalne widoki z wysokich klifów i piękna zieleń zostają w pamięci na zawsze. Egzotyka tego miejsca sprawia, iż wydaje się niemożliwe, że to wciąż Europa! Z wielką przyjemnością pokażemy Ci magię tego niezwykłego miejsca i staniemy razem na krańcu Starego Kontynentu!

Zakwaterowanie nad samym oceanem

Wszystkie nasze wille i apartamenty położone są w bezpośrednio przy oceanie – wystarczy wziąć deskę w ręce i przejść przez plażę, żeby wskoczyć w fale Atlantyku! Nie stracisz czasu na dojazdy, pakowanie sprzętu i czekanie na innych!

Szkolenie surfingowe w małych grupach

Szkolenie odbywa się codziennie, w małych grupach i ma na celu zrobić z Ciebie samodzielnego surfera! Przekazujemy wiedzę i umiejętności, a nie „wpychamy” Cię na falę! Instruktorem prowadzącym jest niesamowicie doświadczony „lokales” Francisco (j. angielski), a razem z nim szkolą nasi polscy instruktorzy – Michał i Dawid

Video analiza - klucz do szybkich postępów

Stawiamy duży nacisk na video-coaching, który jest kluczowym elementem naszych szkoleń i niesamowicie przyspieszy twoje postępy! Mamy do dyspozycji kamery Canon i GoPro oraz drona DJI, którymi wychwytujemy szczegóły, o jakich nie dowiesz się na żadnym innym wyjeździe lub kursie!

Pływasz ile chcesz!

Masz do swojej dyspozycji zadbany i profesjonalny sprzęt, na każdy poziom zaawansowania. Oprócz sesji treningowych, możesz pływać ile tylko chcesz, z całą resztą ekipy! Wspólne sesje przy zachodzie słońca to prawdziwa magia!

Zajęcia teoretyczne - zdobędziesz wiedzę o oceanie

Oprócz umiejętności praktycznych, zdobędziesz również szeroką wiedzę o oceanie, czytaniu prognoz, rodzajach fal, prądach i bezpieczeństwie – to wszystko przekażemy Ci podczas wieczornych spotkań, obrazując zdjęciami i filmami na dużym ekranie!

Ćwiczenia i rozciąganie - zadbamy o Twoją kondycję!

Razem zbudujemy formę! Przed wyjazdem otrzymasz od nas program treningowy, żeby przygotować się do surfingu. Oprócz zajęć w wodzie, pokażemy Ci jak ćwiczyć odpowiednie ruchy surfingowe, jak się rozciągać i przygotowywać swoje ciało do uprawiania tego sportu, oraz jak zrelaksować napięte mięśnie po pływaniu!

Zajęcia na deskorolce

Jeśli myślisz, że surfing można uprawiać tylko w wodzie, to się mylisz! Podczas zajęć ze street surfingu pokażemy Ci jak ćwiczyć odpowiednią pozycję i prowadzenie deski z użyciem deskorolki (long’a). Dzięki temu nie stracisz formy siedząc w mieście przed kolejnym wyjazdem!

Ciągła zabawa!

Nie pozwolimy Ci się nudzić! Na tym wyjeździe nie ma czasu na „scrollowanie fejsa”. Poza zajęciami surfingowymi organizujemy aktywności w czasie wolnym. Wyjścia na klify o zachodzie słońca, kolacje w lokalnych restauracjach, zabawy w Killera, czy Psychiatryk i imprezy w legendarnym beach barze Danau… Czeka Cię mnóstwo Ostrej Zabawy!

Zwiedzanie Portugalii

Chcemy, żebyśmy poznał piękno krajobrazów i kultury Portugalii! Zabierzemy Cię na wycieczkę do Sintry, prawdziwej perły architektonicznej! Tam poczujesz prawdziwy klimat Półwyspu Iberysjkiego! Zabierzemy Cię również na Cabo da Roca – zapierający dech w piersiach klif i najdalej wysunięty na zachód skrawek Starego Kontynentu!

Cena wyjazdu

Wyjazd 10 dniowy: 2590zł;

Wyjazd 7 dniowy: 2290zł; 

Cena wyjazdu obejmuje

 • Nasz autorski program treningowy przygotowujący Cię do wyjazdu
 • Zakwaterowanie w willi
 • Transfery z/na lotnisko (tylko w wyznaczonych dniach)
 • Nieograniczony dostęp do sprzętu surfingowego przez cały pobyt
 • Szkolenie surfingowe 6x2h w wodzie
 • Szkolenie surfingowe na deskorolkach (street surfing) 1x1h
 • 2x video/foto analiza z pływania
 • 2x wykłady teoretyczne
 • Opieka organizatorów przez cały czas pobytu
 • Transport lokalny samochodem (np do większego supermarketu)
 • Organizacja czasu wolnego wieczorami – wyjścia na klify, zabawy, gry, integracja 🙂
 • Ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie obejmuje

 • Biletu lotniczego (doradzimy jak znaleźć i wybrać odpowiednią opcję), ok. 500 – 850zł
 • Wycieczki fakultatywnej do zabytkowych pałaców Sintry i malowniczego, najdalej wysuniętego przyczółku Europy – Cabo da Roca, ok. 30€ w zależności od ilości chętnych

Zarezerwuj przez messangera, email lub kontakt telefoniczny!

Profesjonalizm

Naszym celem jest zrobienie z Ciebie samodzielnego surfera! Nasze wyjazdy są dla każdego - nie musisz mieć żadnego doświadczenia, ani sprzętu. Oprócz praktycznych zajęć w wodzie, podstawą naszego szkolenia jest video i foto analiza Twoich złapanych fal. Podczas wieczornych wykładów uzbroimy Cię również w gruntowaną wiedzę na temat zasad i etykiety surfingowej, rodzajów fal, czytania prognozy i bezpiecznego zachowania w wodzie.

Ostra zabawa

Podtrzymujemy ducha rock'n'rolla i prawdziwy surferski klimat! Wyjazdy są intensywne - sportowo i towarzystko. Lubimy się bawić i tupnąć bosą nóżką w rytm muzyki! Na naszych wyjazdach poznasz ekipę, która sprawi, że surfing na stałe zagości w Twojej głowie!

Elastyczność

Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom uczestników naszych obozów. Jeśli tylko jest to możliwe, zmodyfikujemy ofertę tak, jak tylko Ci pasuje. Nie bój się zapytać, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - dogadamy się!

Top