Mirissa, Sri Lanka

Co powiesz na surfing w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego?

Poznaj smak egzotycznej Sri Lanki!

Marzysz o surfingu bez pianki, w towarzystwie ogromnych żółwi morskich? Szukasz miejsca, w którym jednocześnie zbliżysz się do pięknej natury, jak i znajdziesz świetne imprezy i międzynarodową społeczność? Sri Lanka wygrała w plebiscycie Travel and Leisure jako najlepsza wyspa do podróżowania w 2019 roku. Jej różnorodność, ogromna ilość dostępnych atrakcji, a także idealne warunki do surfingu zadecydowały, że Sri Lanka stała się naszą pierwsza azjatycką lokalizacją!

Zakwaterowanie

Będziemy zakwaterowani w pięknej willi z ogrodem, położonej w cichej tylnej uliczce Mirissy. Do dyspozycji są pokoje 2 i 4 osobowe, każdy w własną łazienką. Nasza willa jest bardzo blisko plaży – wystarczy 5 minutowy spacer, żeby wskoczyć do ciepłej wody Oceanu Indyjskiego. Najbliższy spot położony jest w zasięgu krótkiego spaceru – na inne dojedziemy w ciągu kilku minut tuk tukami!

Bogactwo oceanu

Sri Lanka oferuje możliwość niesamowitych spotkań z naturą. Wody otaczające wyspę są obszarem migracyjnym kilkunastu gatunków wielorybów, m.in. płetwali błękitnych, czyli największych zwierząt, jakie kiedykolwiek zamieszkiwały naszą planetę. Jeśli natura będzie nam przychylna, zabierzemy Cię na rejs łodzią i zobaczymy wieloryby w ich naturalnym środowisku!

Safari w rezerwacie słoni

Chcemy, żebyśmy poznał/a piękno krajobrazów i dobytku naturalnego Sri Lanki! Zorganizujemy safari w rezerwacie przyrody Yala, gdzie przemierzając Jeepem przez mokradła i lasy, zobaczymy słonie, małpy, mnóstwo gatunków ptaków i inne rdzenne zwierzęta żyjące na wyspie.

Szkolenie surfingowe

Szkolenie odbywa się codziennie i ma na celu zrobić z Ciebie samodzielnego surfera! Przekazujemy wiedzę i umiejętności, a nie „wpychamy” Cię na falę! Instruktorami prowadzącymi są Michał i Dawida, wspierani przez lokalnego surf przewodnika.

Video i foto analiza

Stawiamy duży nacisk na video-coaching, który jest kluczowym elementem naszych szkoleń i niesamowicie przyspieszy twoje postępy! Mamy do dyspozycji kamery Canon i GoPro oraz drona DJI, którymi wychwytujemy szczegóły, o jakich nie dowiesz się na żadnym innym wyjeździe lub kursie!

Pływasz ile chcesz!

Masz do swojej dyspozycji zadbany i profesjonalny sprzęt, na każdy poziom zaawansowania. Oprócz sesji treningowych, możesz pływać ile tylko chcesz, z całą resztą ekipy! Wspólne sesje przy zachodzie słońca to prawdziwa magia!

Zajęcia teoretyczne

Oprócz umiejętności praktycznych, zdobędziesz również szeroką wiedzę o oceanie, czytaniu prognoz, rodzajach fal, prądach, bezpieczeństwie itd. – to wszystko przekażemy Ci podczas wieczornych spotkań, obrazując zdjęciami i filmami na dużym ekranie!

Poza surfingiem

Nie pozwolimy Ci się nudzić! Na tym wyjeździe nie ma czasu na „scrollowanie fejsa”. Poza zajęciami surfingowymi organizujemy aktywności w czasie wolnym. Wyjścia na zachód słońca, kolacje w lokalnych restauracjach, zabawy integracyjne i imprezy w beach barach… Czeka Cię mnóstwo ostrej zabawy!

Cena

2790zł za wyjazd 8 dniowy obejmujący:

 • Nasz autorski program treningowy przygotowujący Cię do wyjazdu
 • Zakwaterowanie w willi oraz śniadania
 • Transfery z/na lotnisko (tylko w wyznaczonych dniach)
 • Nieograniczony dostęp do sprzętu surfingowego przez cały pobyt – pływasz ile chcesz!
 • Szkolenie surfingowe 6x2h w wodzie
 • 2x video/foto analiza z pływania
 • 2x wykłady teoretyczne
 • Opieka organizatorów przez cały czas pobytu
 • Transport lokalny na spoty – tuk tuki
 • Organizacja czasu wolnego wieczorami – wyjścia do knajpy i beach barów, zabawy, gry, integracja 🙂
 • Ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie obejmuje

 • Biletu lotniczego (doradzimy jak znaleźć i wybrać odpowiednią opcję), ok. 2000zł
 • Wycieczki łodzią na oglądanie wielorybów (ok. 140zł)
 • Wycieczki do parku Yala – safari po rezerwacie słoni (cena zależy od ilości chętnych)

Zarezerwuj przez messangera, email lub kontakt telefoniczny!

Profesjonalizm

Naszym celem jest zrobienie z Ciebie samodzielnego surfera! Nasze wyjazdy są dla każdego - nie musisz mieć żadnego doświadczenia, ani sprzętu. Oprócz praktycznych zajęć w wodzie, podstawą naszego szkolenia jest video i foto analiza Twoich złapanych fal. Podczas wieczornych wykładów uzbroimy Cię również w gruntowaną wiedzę na temat zasad i etykiety surfingowej, rodzajów fal, czytania prognozy i bezpiecznego zachowania w wodzie.

Ostra zabawa

Podtrzymujemy ducha rock'n'rolla i prawdziwy surferski klimat! Wyjazdy są intensywne - sportowo i towarzystko. Lubimy się bawić i tupnąć bosą nóżką w rytm muzyki! Na naszych wyjazdach poznasz ekipę, która sprawi, że surfing na stałe zagości w Twojej głowie!

Elastyczność

Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom uczestników naszych obozów. Jeśli tylko jest to możliwe, zmodyfikujemy ofertę tak, jak tylko Ci pasuje. Nie bój się zapytać, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - dogadamy się!

Top