Magic Bay - surfingowa perła w środku pustyni

Z dala od zatłoczonych kurortów, takich jak Taghazout czy Agadir, nasza lokalizacja oferuje wprost laboratoryjne warunki dla początkujących i średnio zaawansowanych surferów. Płytka, osłonięta zatoka, z idealnymi, długimi falami to idealne rozwiązanie dla tych, którzy czują się jeszcze niepewnie we wzburzonych falach otwartego oceanu. Nad tym wszystkim króluje malowniczy klif, na którym położona jest nasza piękna i nowoczesna willa - ostoja spokoju i luksusu na afrykańskiej prowincji!

Zakwaterowanie nad oceanem

To zdjęcie, to nie fatamorgana – to widok z naszych balkonów! Zamieszkasz apartamencie z widokiem na ocean i kojącym upał basenem, w pierwszej linii brzegowej. Nie zmarnujesz ani minuty na dojeżdżanie do spotu – masz go pod swoim domem!

Marokańska kuchnia

Chciałbyś zjeść śniadanie patrząc na fale, które już za chwile będziesz surfował? Na naszym campie to codzienność! Specjalności tradycyjnej kuchni marokańskiej są na serwowane na klifie przed willą… tak, jakby sam smak nie wystarczał :)…

Szkolenie surfingowe

Szkolenie odbywa się codziennie i ma na celu zrobić z Ciebie niezależnego surfera! Przekazujemy wiedzę i umiejętności, a nie „wpychamy” Cię na falę! Zajęcia prowadzone są po polsku, a instruktorami prowadzącymi są Karaś i Dawid. W razie potrzeby wspiera ich Kinga lub lokalny instruktor.

Video i foto analiza

Stawiamy duży nacisk na video-coaching, który jest kluczowym elementem naszych szkoleń i niesamowicie przyspieszy twoje postępy! Mamy do dyspozycji kamery Canon i GoPro, którymi wychwytujemy szczegóły, o jakich nie dowiesz się na żadnym innym wyjeździe lub kursie!

Pływasz ile chcesz!

Masz do swojej dyspozycji zadbany i profesjonalny sprzęt, na każdy poziom zaawansowania. Oprócz sesji treningowych, możesz pływać ile tylko chcesz, z całą resztą ekipy! Wspólne sesje przy zachodzie słońca to prawdziwa magia!

Zajęcia teoretyczne

Oprócz umiejętności praktycznych, zdobędziesz również szeroką wiedzę o oceanie, czytaniu prognoz, rodzajach fal, prądach, bezpieczeństwie itd. – to wszystko przekażemy Ci podczas wieczornych spotkań, obrazując zdjęciami i filmami na dużym ekranie!

Ćwiczenia

Nie wyjedziesz z z tego surf campu bez formy! Oprócz zajęć w wodzie, pokażemy Ci jak ćwiczyć odpowiednie ruchy surfingowe oraz oddech. Pokażemy Ci, jak się rozciągać i przygotowywać swoje ciało do uprawiania surfingu, oraz jak zrelaksować napięte mięśnie po pływaniu!

Poza surfingiem

Nie pozwolimy Ci się nudzić! Na tym wyjeździe nie ma czasu na „scrollowanie fejsa”. Poza zajęciami surfingowymi organizujemy aktywności w czasie wolnym. Wyjścia na klify o zachodzie słońca, wspólne kolacje, zabawy integracyjne i imprezy… Czeka Cię mnóstwo dobrej zabawy!

Zwiedzanie

Oprócz surfowania, chillowania nad basenem i poznawania przysmaków marokańskiej kuchni, zobaczysz również ich dziedzictwo kulturowe! Zabierzemy Cię do Essouiry, gdzie w wąskich uliczkach Starego Miasta kryje się targ rękodzieła. To najlepsze miejsce do kupienia pamiątek z Afryki! Odwiedzimy również wytwórnie olejku arganowego, które produkowany jest wyłącznie w Maroku.

Ceny

2950zł/os w pokoju prywatnym dla 2 osób (łóżko queensize)

2850zł/os w pokoju z balkonem dla 2-3 osób (łóżka pojedyncze)

Cena wyjazdu obejmuje

 • Nasz autorski program treningowy przygotowujący Cię do wyjazdu
 • Zakwaterowanie w willi
 • Wyżywienie HB (śniadanie i kolacje wraz z napojami)
 • Transfery z/na lotnisko (tylko w wyznaczonych dniach)
 • Nieograniczony dostęp do sprzętu surfingowego przez cały pobyt
 • Szkolenie surfingowe 6x2h w wodzie
 • 2x video/foto analiza z pływania
 • 2x wykłady teoretyczne
 • Opieka organizatorów przez cały czas pobytu
 • Organizacja czasu wolnego wieczorami – wyjścia na klify, zabawy, gry, integracja
 • Ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie obejmuje

 • Biletu lotniczego (doradzimy jak znaleźć i wybrać odpowiednią opcję), ok. 400-800zł
 • Wycieczki fakultatywnej na targ rękodzieła i starówkę w Essouirze, ok. 20€

Nadchodzące wyjazdy

BRAK MIEJSC
Maroko • Magic Bay
start: 15/03/2020
koniec: 22/03/2020
Maroko • Magic Bay
start: 04/10/2020
koniec: 11/10/2020
Maroko • Magic Bay
start: 11/10/2020
koniec: 18/10/2020
Maroko • Magic Bay
start: 18/10/2020
koniec: 25/10/2020
Maroko • Magic Bay
start: 08/11/2020
koniec: 15/11/2020

Profesjonalizm

Naszym celem jest zrobienie z Ciebie samodzielnego surfera! Nasze wyjazdy są dla każdego - nie musisz mieć żadnego doświadczenia, ani sprzętu. Oprócz praktycznych zajęć w wodzie, podstawą naszego szkolenia jest video i foto analiza Twoich złapanych fal. Podczas wieczornych wykładów uzbroimy Cię również w gruntowaną wiedzę na temat zasad i etykiety surfingowej, rodzajów fal, czytania prognozy i bezpiecznego zachowania w wodzie.

Ostra zabawa

Podtrzymujemy ducha rock'n'rolla i prawdziwy surferski klimat! Wyjazdy są intensywne - sportowo i towarzystko. Lubimy się bawić i tupnąć bosą nóżką w rytm muzyki! Na naszych wyjazdach poznasz ekipę, która sprawi, że surfing na stałe zagości w Twojej głowie!

Elastyczność

Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom uczestników naszych obozów. Jeśli tylko jest to możliwe, zmodyfikujemy ofertę tak, jak tylko Ci pasuje. Nie bój się zapytać, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - dogadamy się!

Top